Investiční strategieInvestiční portfolia pro Vás sestavujeme vždy individuálně. Zároveň ale máme také připraveny a vyzkoušeny tři investiční strategie, které jsou prověřeny časem a žádnou z nich si nekoupíte formou produktu.

All seasons strategie

Strategii “All seasons” uplatňuje ve svém fondu známý investor Ray Dalio, který před více než 40 lety založil a dodnes spravuje největší hedgeový fond na světě Bridgewater. V roce 2007 předpovídal R. Dalio finanční krizi, přičemž právě jeho Bridgewater byla jednou z mála společností, která měla v průběhu této krize o rok později kladnou výkonnost.

Nobelova strategie

Nobelovu cenu jistě všichni známe. Slyšeli jste už ale o Nobelově nadaci? Každý rok se z této nadace čerpá 14 milionů švédských korun na její chod a ocenění laureátů Nobelových cen. Dlouhodobý průměrný výnos Nobelovy nadace je 10 % p.a.

Hodnotová strategie

Dobře víme, že klíčem každého úspěchu je vhodně zvolená strategie. A jelikož nenecháváme nic náhodě, nechali jsme se i my inspirovat skutečnými odborníky v oblasti investování. Strategie Warrena Buffetta byla tedy pro Kiwi finance jasnou volbou.

Chcete mít úspěšné složené portfolio? Napište nám a my Vám poradíme.

Obchodujte na cestách!

Tento web používá cookies a žádá vaše osobní údaje, aby vám zpříjemnil prohlížení.