Úvěry a půjčky Kiwi finance – poskytujeme výhodné úvěry a nejlevnější hypotéku

Úvěry a půjčky Kiwi finance – poskytujeme půjčku na bydlení, podnikatelský úvěr, stavební spoření, rychlou půjčku, poskytuje výhodné úvěry, nejlevnější hypotéku, půjčku na bydlení, podnikatelský úvěr, stavební spoření, rychlou půjčku

Úvěry a půjčky u Kiwi finance Praha

Kiwi finance Praha poskytuje výhodný úvěr, nejlevnější hypotéku, půjčku na bydlení, podnikatelský úvěr, stavební spoření, rychlou půjčku

Úvěry a půjčky, výhodný úvěr, nejlevnější hypotéka, půjčka na bydlení, podnikatelský úvěr, stavební spoření, rychlá půjčkaKiwi finance – Úvěry a půjčky, výhodný úvěr, nejlevnější hypotéku, půjčku na bydlení, podnikatelský úvěr, stavební spoření, rychlou půjčku nejlevnější hypotéku, půjčku na bydlení, podnikatelský úvěr, stavební spoření, rychlou půjčku
Katalog firem zdarma – Firemní.net
"Pro naše klienty vybíráme úvěrové produkty od nejsilnějších finančních institucí s co nejvyšším ratingem."
Michael Molek
Michael Molek
Ředitel. pobočka Praha

0

průměrná hypotéka

0

Průměrná sazba hypotéky

0

Spokojených klientů

Úvěr na bydlení

Hypotéka je běžnou součástí dnešního života. Pečlivý výběr optimálního řešení je velmi důležitý. Díky zkušenostem a spolupráci se všemi bankami na trhu, jsme schopni najít tu nejvhodnější hypotéku pro vás. Následná péče a osobní servis jsou pro nás samozřejmostí.

Spotřebitelské úvěry kiwi finance Praha_financni_popradenstvi

Hypotéky

Mít svůj prostor k bydlení je jednou ze základních potřeb každého člověka. Souvisí nejen s nezbytným pocitem bezpečí a zázemí (mít se kam vracet), ale je také výrazem svobody a nezávislosti. Získání vysněné vlastní střechy nad hlavou je pro většinu z nás největší životní investicí. Proto je třeba její financování náležitě připravit.
Specialisté na hypoteční financování v Kiwi finance Vám pomohou k realizaci vašeho snu. Ať již kupujete nový byt, chystáte se na stavbu vlastního domu nebo na rozsáhlou rekonstrukci staršího objektu, dokážeme vám pomoci. Spolupracujeme s řadou bank a pomůžeme vám nejen najít nejvýhodnější nabídku, ale i vyřídit nezbytné papírování.

Stavební spoření

Stavební spoření je již tradiční produkt na našem trhu. Používá se především jako vhodný finanční nástroj pro výhodné, státem podporované spoření, ale i jako vhodný úvěr pro menší opravy či rekonstrukce. V poslední době začínají stavební spořitelny konkurovat nabídkou úvěrů i hypotečním bankám. Vyplatí se proto porovnat možnosti financování z obou zdrojů, často lze využít i jejich kombinaci.

V Kiwi finance Vám naši specialisté pomohou sjednat jak spořící tak úvěrové produkty stavebního spoření.

Spotřebitelské úvěry

Expresní úvěr, Rychlá půjčka, Perfektní půjčka a mnohé další. Takovými a podobnými názvy dnes banky pojmenovávají produkt, který lze jednoduše označit jako bezúčelový úvěr bez zajištění.

Společné rysy spotřebitelských úvěrů

 • velmi rychlé vyřízení
 • libovolné využití půjčky (banka nesleduje, na co půjčené peníze využijete)
 • střednědobá splatnost úvěru (většinou do 6-ti let)
 • banky většinou nevyžadují zajištění (požadavky závislé od výše půjčky)

Popis spotřebitelských - bezúčelových úvěrů:

Co lze tímto úvěrem financovat?

Je opravdu zcela na Vás, jak s poskytnutou půjčkou naložíte. Vybrali jste si nějaké zboží, chcete uhradit pěknou dovolenou nebo si koupit nové auto? To všechno a spoustu dalších možností je možné financovat tímto bezúčelovým úvěrem. Některé banky omezují použití prostředků pouze v tom smyslu, že je klient nesmí využít na podnikatelské účely.

 • Kdo může takový úvěr získat?
  Tento druh bezúčelového úvěru je určen pro fyzické osoby.
 • V jaké výši se tento úvěr poskytuje?
  V závislosti na volbě banky je možno tuto půjčku získat ve výši 100 000 Kč – 800 000 Kč. Výše půjčky je dále omezena s ohledem na příjmy prokazující možnost úvěr splácet.
 • Je nutno bance prokazovat příjmy?
  Ve většině případů ano. U tohoto typu úvěru je nutné bance prokázat schopnost poskytnutou půjčku splácet. Banky si většinou nekladou specifické podmínky na předkládání příjmů a akceptují většinou všechny prokazatelné příjmy.
 • Jak dlouho je možné tento úvěr splácet?
  Banky poskytují tyto úvěry v tomto rozmezí splatnosti:

  • min. doba 1 rok
  • max. doba 10 let
 • Na jakou dobu je fixována úroková sazba úvěru?
  Výhodou tohoto typu úvěru je fixace sazby na celou dobu jeho splatnosti. Tedy po celou dobu splácení nebude úroková sazba bankou měněna.
 • Je možné tento úvěr splatit i dříve něž je sjednáno?
  Bezesporu výhodou tohoto typu úvěru je možnost mimořádného splacení úvěru kdykoliv v průběhu jeho splácení. Většinou banky neumožňují splacení pouze části úvěru. Pokud bude chtít klient úvěr splatit, bude potřeba aby uhradil celou výši nesplaceného úvěru jednorázově.
 • Je potřeba mít sjednané životní pojištění?
  Ve většině bank je již součástí tohoto produktu pojištění klienta. Pojištění bývá většinou sjednáno na tyto rizika:

  • pro případ smrti klienta
  • pro jeho trvalou invaliditu
  • pro případ pracovní neschopnosti z důvodu nemoci, úrazu
  • v některých bankách i pro případ tzv. ztráty zaměstnání
 • Je nutné tento úvěr bance zajistit?
  Ve velké většině případ nebude banka požadovat žádné zajištění. Hranice od které je nutno počítat se zajištěním např. ručitelem je velice individuální. Závisí nejen na volbě banky a na požadované výši úvěru, ale i na bonitě klienta, jak ji banka vyhodnotí.
 • Jedná se o velmi rychlé vyřízení úvěru. Banka nezkoumá ani účel užití prostředků ani složité podklady k zajištění nemovitosti, jejichž příprava zabere větší množství času. Posoudí pouze bonitu klienta.
 • U tohoto typu úvěru banka posuzuje ve většině případů pouze Vaši schopnost poskytnutou půjčku splácet. Tomu odpovídají i potřebné podklady, které je potřeba bance předložit.
 • Zákon zavedl do praxe pojem, kterým je roční procentní sazba nákladů, dále jen RPSN. RPSN zahrnuje všechny náklady spojené se spotřebitelským úvěrem, to znamená, že se do ní promítá úroková sazba, cena za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti o úvěr, cena za vedení úvěrového účtu, případně další náklady spojené s úvěrem atd.

Úvěrové společnosti, se kterými spolupracujeme

Potřebujete poradit? Volejte 722 657 150 nebo napište

Tento web používá cookies a žádá vaše osobní údaje, aby vám zpříjemnil prohlížení.